Dárkový box s čokoládou

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 

Dárkový box pro milovníky kvalitní čokolády!
Sada luxusních odrůdových Bean to Bar čokolád od Martin's Chocolate v dárkovém boxu s hrníčkem s kresbou od Jan Künster.

Dostupnost SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do
2.12.2022
Cena 860,87 Kč bez DPH
990 Kč    
Kategorie Dárkové balíčky
 

Luxusní čokolády jsou vyráběny metodou bean to bar ve vlastní čokoládovně v Lanškrouně.
V sadě najdete 3 odrůdové čokolády:Odrůdová čokoláda 80% ICS 95 BEAN TO BAR - 80 g , Odrůdová čokoláda 80% TSH BEAN TO BAR- 80 g , Odrůdová čokoláda 80% ICS 39 BEAN TO BAR - 80 g

Odrůda ICS 39 nabízí po vložení do úst jemné marakujové tóny, přechází v bohatou chuť limetkové kůry, zakončenou svěžestí jarní louky. Po celou dobu lze vnímat chladivý efekt čokolády způsobený pozvolným rozpouštěním kakaového másla obsaženého v bobu, který je důkazem jeho šetrného zpracování.

Odrůda ICS 95 nabízí po vložení do úst jemné nugátové tóny, které se rozvinou v citrusovou chuť grepu a nakonec dozní v aroma letních květů. Po celou dobu lze vnímat chladivý efekt čokolády způsobený pozvolným rozpouštěním kakaového másla obsaženého v bobu, který je důkazem jeho šetrného zpracování.

Odruda TSH nabízí po vložení do úst mírně kouřové tóny, které se rozvinou v chuť sušeného červeného ovoce, dozní v aroma ostružinového listí. Po celou dobu lze vnímat chladivý efekt čokolády způsobený pozvolným rozpouštěním kakaového másla obsaženého v bobu, který je důkazem jeho šetrného zpracování.

Odrůdová čokoláda vyrobená přímo z kakaových bobů tradičním způsobem, pro zachování chutí a vůní, tak jak je příroda stvořila.
Více o čokládách Martin's chocolate najdete zde: www.martinschocolate.cz

Pro milovníky koní jsme přibalili krásný hrneček s grafikou od umělce Jana Künstera.

Tuto dárkovou sadu jsme pro vás zabalili do krásné krabice - stačí jen předat, nebo dát pod stromeček.

Hmotnost 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: