Equilux rychločistič Roll On

Neohodnoceno
 
 

Jedinečný prostředek pro péči o koně. Umožňuje vyčistit srst, kůži, ocas a hřívu během několika málo minut, a to bez obvyklých nepříjemností.

Dostupnost 3-7 pracovních dní
Můžeme doručit do
1.6.2022
Cena 206,61 Kč bez DPH
250 Kč    
Značka Kentaur
Kategorie Kosmetické přípravky
 

Jedinečný prostředek pro péči o koně. Umožňuje vyčistit srst, kůži, ocas a hřívu během několika málo minut, a to bez obvyklých nepříjemností.

Obávané žluté skvrny u běloušů zmizí raz dva. Čištění tak potrvá výrazně kratší dobu. Přípravek rychle schne, nešpiní a je bez zápachu.

Bez problémů a rychle odstraní barevné skvrny např. od hnoje, trávy.

Equilux neobsahuje žádné jedovaté látky, nedráždí pokožku. Kůži i srst jemně ošetří a neomezuje dýchání kůže. S ohledem na zdraví zvířat i lidí a na životní prostředí je Equilux tvořen téměř výhradně z čistých látek přírodního původu, které jsou neustále přísně kontrolovány.

Návod na použití:

Před aplikací řádně protřepat!

Koně není třeba před použitím přípravku mýt. Equilux je připravený k okamžitému použití. Jeho aplikaci provádějte předem na hrubo předčištěnou srst. Tu poté přetřeme kouskem savé látky nebo kuchyňským papírem. Zvláště odolné skvrny je možné ošetřit dvakrát. Po zaschnutí pak příslušné místo ještě rychle překartáčujeme rýžovým kartáčem a skvrna je pryč.

 

Balení: 250 ml

Pokud jste v naší nabídce nenašli Vámi požadované zboží, barvu, typ či velikost, kontaktujte nás prosím na info@potreby-jezdecke.cz nebo na tel.: 608 872 835

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: