Equinox Classic minerálně vitaminový přípravek

Neohodnoceno
 
 

Pro zlepšení kondice, podporu trávení a celkové podpoře organismu.

Doplňkové krmivo EQUINOX CLASSIC díky vysoké vstřebatelnosti živin kompenzuje minerální nedostatky a obohacuje organizmus o řadu exogenních aminokyselin. Má prebiotické vlastnosti, čímž omezuje riziko střevních poruch a pomáhá regulovat trávicí procesy.

Obsažený komplex vitamínů skupiny B, zinku a nenasycených mastných kyselin podporuje imunitu a zlepšuje kvalitu srsti a kopytní rohoviny.

Cena od 825,22 Kč bez DPH
od 949 Kč
Značka Equinox
Kategorie Vitaminy a minerály
Zvolte variantu
hmotnost: 1,5kg 2 pracovní dny
Můžeme doručit do: 4.10.2023
949 Kč
825,22 Kč bez DPH
   
hmotnost: 3kg 2 pracovní dny
Můžeme doručit do: 4.10.2023
1 749 Kč
1 520,87 Kč bez DPH
   
 

Minerální doplňkové krmivo EQUINOX CLASSIC je produkt založený na unikátním druhu kvasinek kmene Yarrowia lipolytica, který je charakteristický vysokým množstvím biologicky aktivních látek, zejména vitamínů skupiny B, nenasycených mastných kyselin a širokou škálou mikro a makroprvků.

Kvasinky Yarrowia lipolytica se vyznačují vysokým obsahem mananů, beta-glukanů a snadno stravitelných bílkovin s jedinečným aminokyselinovým profilem.

Doplňkové krmivo EQUINOX CLASSIC díky vysoké asimilaci živin kompenzuje minerální nedostatky a obohacuje organizmus o řadu exogenních aminokyselin. Má prebiotické vlastnosti, čímž omezuje riziko střevních poruch a pomáhá regulovat trávicí procesy.

Obsažený komplex vitamínů skupiny B, zinku a nenasycených mastných kyselin podporuje imunitu a zlepšuje kvalitu srsti a kopytní rohoviny.

SLOŽENÍ:

kvasinky Yarrowia lipolytica (zdroj vitamínů, aminokyselin, makro a mikroprvků a bioaktivních látek), sušené jablko, uhličitan vápenatý, ovocné aroma, seleničitan sodný. Denní dávka přípravku obsahuje 1,8 mg selenu.

ÚČEL:

produkt je určen pro všechny koně.

DÁVKOVÁNÍ:

8 g / 100 kg tělesné hmotnosti / den (40 g / kůň o hmotnosti 500 kg tělesná hmotnost / den)
1,5 kg balení vystačí pro jednoho koně na 37 dní, 3 kg na 75 dní

• Jedna odměrka obsahuje 20 g produktu v prášku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: