Jak vybrat kloubní výživu

Kloubní výživa „nejen pro koně“

Dnes Vám v článku poradíme jak vybrat nejvhodnější kloubní výživu. Dost často se na nás naši zákazníci obrací s dotazem jak pomoci kloubům nejen jejich koně.

Nyní snad nejlepším přípravkem na trhu je Geloren HA – želé pro výživu kloubů.

Geloren HA je určen pro ochranu a regeneraci pohybového aparátu. Díky kyselině hyaluronové, chondroitin suflátu a želatiny je to jeden z nejúčinnějších preparátů na trhu. Dávkování pro koně je  2-3 želatinové kostky denně, dle velikosti. Všechny použité suroviny v Gelorenu jsou vyrobeny v potravinářské kvalitě, je tedy možné, když ochutná Geloren i člověk. Oficiálně bohužel schválení pro užívání lidmi chybí, ale například uživatelé Heureky tento produkt vyzkoušeli a s výsledkem byli velmi spokojeni. Sami jsme produkt pro Vás také vyzkoušeli. A dle doporučeného dávkování pro koně s ohledem na vstřebávání kyseliny hyaluronové, vychází 1 želatinová kostka Gelorenu pro lidi, resp. dospělého člověka.  Účinek Gelorenu se u nás projevil velmi rychle a bolesti kloubů byly pryč. Bohužel však oficiálně  Geloren pro lidi doporučit nemůžeme, ale věříme, že koním a nejen jim, bude dále pomáhat.

I ostatní koníci užívající Geloren běhají spokojeně, jelikož kyselina hyaluronová v jejich kloubech obnovuje pružnost jejich kloubů a tlumí otoky a popřípadnou bolest. 

Pokud byste se chtěli poradit o nejvhodnější kloubní výživě, neváhejte nás kontaktovat na tel. 608 872 835 nebo na emailu: info@potreby-jezdecke.cz.

Odkaz: /aktivni-zvire-gelorenha-1350g--90ks/

Pokud byste chtěli dopřát i svému pejskovi zdravé klouby, máme pro Vás v nabídce i Geloren DOG s upraveným složením přímo pro Vaše mazlíčky.

/geloren-dog-vyziva-kloubu--90tbl--/

 

Provozovatel webu - Martin Dulkaj, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace