UPOZORNĚNÍ! VE DNECH 27. -3. ČERVENCE bude prodejna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení!

Jak vybrat kloubní výživu

Kloubní výživa „nejen pro koně“

Dnes Vám v článku poradíme jak vybrat nejvhodnější kloubní výživu. Dost často se na nás naši zákazníci obrací s dotazem jak pomoci kloubům nejen jejich koně.

Nyní snad nejlepším přípravkem na trhu je Geloren HA – želé pro výživu kloubů.

gelorenjabko

Geloren HA je určen pro ochranu a regeneraci pohybového aparátu. Díky kyselině hyaluronové, chondroitin suflátu a želatiny je to jeden z nejúčinnějších preparátů na trhu. Dávkování pro koně je  2-3 želatinové kostky denně, dle velikosti. Všechny použité suroviny v Gelorenu jsou vyrobeny v potravinářské kvalitě, je tedy možné, když ochutná Geloren i člověk. Oficiálně bohužel schválení pro užívání lidmi chybí, ale například uživatelé Heureky tento produkt vyzkoušeli a s výsledkem byli velmi spokojeni. Sami jsme produkt pro Vás také vyzkoušeli. A dle doporučeného dávkování pro koně s ohledem na vstřebávání kyseliny hyaluronové, vychází 1 želatinová kostka Gelorenu pro lidi, resp. dospělého člověka.  Účinek Gelorenu se u nás projevil velmi rychle a bolesti kloubů byly pryč. Bohužel však oficiálně  Geloren HA pro lidi doporučit nemůžeme, ale věříme, že koním a nejen jim, bude dále pomáhat.
Speciálně pro lidi jsou v nabídce Geloren Active, Geloren Caps nebo Geloren Gel.

I ostatní koníci užívající Geloren běhají spokojeně, jelikož kyselina hyaluronová v jejich kloubech obnovuje pružnost jejich kloubů a tlumí otoky a popřípadnou bolest. 

Pokud byste se chtěli poradit o nejvhodnější kloubní výživě, neváhejte nás kontaktovat na tel. 608 872 835 nebo na emailu: info@potreby-jezdecke.cz.

 

Pokud byste chtěli dopřát i svému pejskovi zdravé klouby, máme pro Vás v nabídce i Geloren DOG s upraveným složením přímo pro Vaše mazlíčky ve dvou velikostech - pro malé nebo velké psy.

gelorenLgelorenS