Jak vybrat kondicionér a lesk na hřívu a srst

Lesk na bílé koně

Sprej na bílé koně Leovet je kvalitní rozčesávač a lesk s bělícími účinky. Pro finální dočištění (po vykoupání koně například kvalitním šamponem, například šamponem Leovet pro bílé koně, nebo bělícím šamponem značky Farnam) stačí vyčištěného koně nastříkat tímto leskem, nechat chvilku zaschnout a následně rozčesat. Pokud bojujete s většími skvrnami, doporučujeme koně nejprve lehce navlhčit houbou, následně nastříkat sprejem a nechat chvíli působit. Poté opět rozkartáčovat. Pokud by ještě skvrny zůstávaly, doporučuje zopakovat, popřípadě místo vyčesání použijte opět navlhčenou houbu.

http://www.potreby-jezdecke.cz/lesk-leovet-pro-bile-kone/

 

Lesk na černé koně

Sprej na černé koně je také velice kvalitním přípravkem, tentokrát pro tmavé a černé koně, kde chceme zvýraznit jejich tmavou barvu. Funguje skvěle jako lesk a kondicionér a také díky výtažku z vlašského ořechu zvýrazňuje tmavé odstíny srsti. Stačí aplikovat na vyčištěného koně, popřípadě jako rozčesávač lze použít na hřívu a ocas již před čištěním. Po zaschnutí nechává hřívu krásně hebkou a omezuje tak vytrhávání žíní.

http://www.potreby-jezdecke.cz/lesk-na-hrivu-a-srst-leovet-power-striegel-tmavy-500-ml/

 

Leovet Mähnenliquid - pro muchaře

Tento přípravek je speciálně určen pro koně se sklonem k odrbávání srsti, hřívy nebo ocasu. Tedy i pro muchaře. Obsah močoviny dodává hřívě vláčnost a zabraňuje jejímu dalšímu dráždění. Při použití doporučujeme nanést malé množství a pořádně zatřít do srsti, aby přípravek vytvořil lehkou pěnu, dále se nechá zaschnout, neoplachuje se. Máme vyzkoušeno, funguje skvěle. V případě velkého rozdrbání srsti, kdy se již tvoří strupy doporučujeme také současné použití desinfekční masti, popřípadě desinfekčního spreje.

http://www.potreby-jezdecke.cz/leovet-mahnenliquid-kondicioner-na-hrivu-500-ml/

 

Equistar - lesk na hřívu a srst

Další výborný rozčesávač, který máme osobně vyzkoušen. Srst, hříva a ocas jsou po jeho aplikace nádherně hebké a při rozčesávání nedochází k nadměrnému vytrhávání žíní. Přípravek také působí částečně insekticidně, jelikož při dostatečné aplikaci, zamezuje hmyzu kladní vajíček do srsti, popřípadě do hřívy a ocasu (střečci, vši). Pro dlouhodobý účinek doporučuje nastříkat na čistého koně, kdy se na něj následně mnohem hůře zachytává prach a špína. Při použití k rozčesání hřívy a ocasu doporučuje přípravek nanést a nechat zaschnout, následně rozčesat.

http://www.potreby-jezdecke.cz/equistar-lesk-na-hrivu-a-srst-750-ml/

 

Lesk Stiefel s Aloe Vera

Tento přípravek německé značky Stiefel patří také k velmi kvalitním rozčesávačům, Díky ochrannému filmu, který na srsti vytvoří, se špína hůře zachytává a je tedy čištění mnohem snadnější. Díky přídavku Aloe vera je také vhodný na podrážděnou pokožku, kterou zklidňuje, A je tedy vhodný i pro koně se sklonem k vyrážkám. 

http://www.potreby-jezdecke.cz/lesk-na-hrivu-a-srst-stiefel-aloe-vera-750-ml/

 

Provozovatel webu - Martin Dulkaj, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace