AKCE na všechny přilby KEP!!! Použijte kód KEP12 a získejte slevu 12% na kteroukoli přilbu KEP. Pouze do 18.7. 2026

Přilba jezdecká Casco Choice Turnier Deep Sage

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Moderní jezdecká přilba pro děti, juniory a dámy s menším obvodem hlavy. Velmi elegantní a dobře padnoucí přilba od špičkového výrobce jezdeckých přileb.

Přilba splňuje normu VG01.040 2014-12

Dostupnost 10 - 14 pracovních dní
Můžeme doručit do
8.7.2026
Běžná cena 2 550 Kč
Ušetříte 100 Kč (–3 %)
Cena 2 024,79 Kč bez DPH
2 450 Kč    
Značka Casco
Webová stránka značky casco-helmeshop.de/
Kategorie Přilby
 

Moderní jezdecká přilba pro děti, juniory a dámy s menším obvodem hlavy. Velmi elegantní a dobře padnoucí přilba od špičkového výrobce jezdeckých přileb.
Přilby Casco mají vynikající systém odvětráváání a díky tomu bude nošení přilby komfortní i v horkých dnech.
Přilba Casco Choice chrání i temeno hlavy a velmi dobře kopíruje její tvar.

Přilba je certifikována pro jezdectví (VG01), cyklistiku (EN1078) i lyžování (EN10778)!

Nastavitelná velikost pro obvod hlavy 52 - 56 cm. Nastavitelná délka podbradního řemínku. Přilba je velmi lehká (390 g) a dobře odvětraná.

 

 

 

Pokud jste v naší nabídce nenašli Vámi požadované zboží, barvu, typ či velikost, kontaktujte nás prosím na info@potreby-jezdecke.cz nebo na tel.: 608 872 835

Podobné produkty

  • 05147595900M 05147 5959 QUANTINUM W V SHINY VG SIDE Kód: 29532/S
    Jezdecká přilba Fair Play Quantinum 2.0 W-V Royal Berry Shiny
    3-7 pracovních dní Značka: Fair Play

    Hledáte netradiční, okouzlující a perfektně padnoucí přilbu? Přilby Fair Play splní všechny tyto požadavky!

    • Moderní, precizně zpracovaná a zdobená jezdecká přilba splňující nejpřísnější požadavky na bezpečnost dle normy EN1384-2023
    • Skořepina a hledí helmy v lesklém provedení s metalickými odlesky
    • Velmi pohodlné i díky podšívce z paměťové pěny
    • Knoflík s hladkým chodem pro nastavení obvodu hlavy
    • 3bodový upínací systém s nastavením délky řemínů i kolem uší
    • Efektivní ventilační systém (větrací otvory vpředu a vzadu)
    • Odnímatelná a pratelná podšívka
    • Flexibilní hledí zajišťující další ochranu hlavy v případě čelního nárazu
    • Vyrobeno z vysoce nárazuvzdorného materiálu s dalším zvýšením ochranných schopností díky použití patentovaných nárazuvzdorných polokuliček v EPS skořepině
    • Zesílená žebra chrání před tlakem z boční deformace

    • Hmotnost: S (470±50g), M (530±50g), L (570±50g)

    4 111,57 Kč bez DPH 4 975 Kč
  • CASCO DUELL ONE CARBON BLACK front perspective 96dpi 800x800px 06 5113 Kód: 29764/ERN/S
    Přilba jezdecká Casco Duel One Carbon Black
    3-7 pracovních dní Značka: Casco

    DUELL ONE Finesse Black zaujme svým elegantním designem s carbonovým středovým panelem v černé barvě a kombinuje sportovní eleganci s nádechem luxusu. Díky vytříbeným detailům a materiálům,  speciální barvy a vzory, oslavuje DUELL ONE svou rozmanitost. S vynikající ventilací, širším hledím a elegantním designem to není jen vzhled, který zaujme, ale také funkčnost a pohodlí.

    5 528,93 Kč bez DPH 6 690 Kč
  • kep STAR Kód: 28331/CER
    Jezdecká přilba KEP CROMO 2.0 SHINE Star Collection
    SKLADEM Značka: KEP

    Přilba KEP CROMO 2.0 z kolekce STAR je dalším vývojovým stupněm přilby Cromo. CROMO 2.0, která je k dispozici v různých povrchových úpravách a barevných variantách, je plně individualizovaná a přizpůsobitelná dle požadavků a vkusu každého jezdce. Úpravy jsou možné i po zakoupení přilby doobjednáním jednotlivých prvků přilby Cromo 2.0. Jednotlivé prvky si následně snadno doma vyměníte (kšilt, barva čelního štítu, mřížka, logo, atd).
    CROMO 2.0 je vybavena integrovaným mikročipem umístěným pod přední vložkou, do kterého můžete pomocí aplikace KEP nahrát zdravotní údaje jezdce.
    Star Collection se vyznačuje třpytivým předním dílem a lesklým povrchem zbytku přilby. Rámeček je chromovaný, mřížka v barvě přilby.

    14 826,45 Kč bez DPH 17 940 Kč
  • Jezdecká přilba SWING H24 Lady Glossy Kód: 27152/59
    Jezdecká přilba SWING H24 Lady Glossy
    3-7 pracovních dní Značka: Swing

    Ať už se věnujete skákání, drezuře nebo jízdě terénem, jezdecká přilba SWING H24 je ideální pro všechny jezdecké disciplíny.
    Tato dámská přilba v lesklém provedení s velkým štítem je testována podle aktuální normy EN 1384:2023 a kombinuje maximální bezpečnost a pohodlí na nejvyšší úrovni. Díky systému nastavení výšky a šířky se helma dokonale přizpůsobí tvaru vaší hlavy, zajistí tak nezaměnitelný pocit  při nošení. Moderní design spojuje estetiku s elegancí a integrované větrací kanálky zaručují optimální proudění vzduchu.

    2 471,07 Kč bez DPH 2 990 Kč
  • 05141101000L 05141 1010 Quantinum APOLEUS CARBON left side Kód: 24755/ERN/S
    Jezdecká přilba Fair Play Apoleus Carbon
    3-7 pracovních dní Značka: Fair Play

    Elegantní jezdecká přilba moderního vzhledu s matným povrchem a zdobený motivem carbonových vláken.
    Velmi komfortní, měkká výstelka, lehké a propracované materiály. Skvěle padnoucí tvar.
    Velikost nastavitelná pomocí kolečka na týlu.

    3 214,88 Kč bez DPH 3 890 Kč
  • 8469 box pro prilbu casco Kód: 2072
    Box pro přilbu Casco
    10 - 14 pracovních dní Značka: Casco

    Luxusní box na Vaši přilbu. Dobře odvětrává. odolná proti nárazům.

    577,69 Kč bez DPH 699 Kč
Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola