Vážení zákazníci - pokud se nám nemůžete nyní dovolat, prosím použijte whatsapp komunikaci na čísle 608872835. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Šampon pro tmavé koně Leovet 500 ml

Neohodnoceno
 
 

Šampon pro tmavé koně s výtažky z vlašského ořechu.

Balení 500 ml

Dostupnost 3-7 pracovních dní
Můžeme doručit do
9.6.2026
Cena 264,46 Kč bez DPH
320 Kč    
Značka Leovet
Kategorie Péče o srst a hřívu
 

Power šampon s výtažky z vlašského ořechu zvýrazňuje tmavou barvu srsti a hřívy a dodává jim silný lesk.
Power šampon zajišťuje snadné rozčesávání a velký objem.
UV filtr chrání srst před blednutím na slunci a pečuje o zdravou srsta hřívu.

Balení 500 ml

Podobné produkty

  • 1067 2f9ee8bf sos hautpflege salbe 150ml Kód: 29704
    Hojivá mast SOS Leovet 150 ml
    3-7 pracovních dní Značka: Leovet

    Pro prémiovou péči o namáhanou pokožku postiženou roztoči a parazity, při letní vyrážce či jiné příčině svědění.

    Podporuje regeneraci pokožky při výskytu lupů, vypadávání srsti a odřeninách. Zastavuje intenzivní svědění a zabraňuje tak lašímu roztdírání ran při drbání. Pomáhá zastavit vypadávání srsti způsobené napadením roztoči a srst začíná již po několika dnech znovu růst.

    Mast obzvláště dobře přilne k srsti, zvláčňuje a tiší.

    Pro péči o kůži koní podrážděné při napadení roztoči nebo jinými parazity.

    276,86 Kč bez DPH 335 Kč
  • 672 49c9154f naf ditch ointment ua9w Kód: 27473
    D-Itch lotion NAF na svědící a podrážděnou kůži 500 ml
    3-7 pracovních dní Značka: NAF

    Uklidňuje podrážděnou kůži, snižuje pocit svědění a podporuje regeneraci poškozené, suché nebo podrážděné kůže zpět do normálního zdravého stavu. Obsahuje také změkčující oleje a vosky, které zklidňují a zvlhčují pokožku a zároveň vytvářejí účinnou bariéru proti infekcím z vnějšího prostředí.

    Jednotlivé účinné látky byly speciálně vybrány pro své schopnosti uklidnit, regenerovat pokožku a zároveň ji posílit proti

    950,41 Kč bez DPH 1 150 Kč
  • Snímek obrazovky 2025 03 14 144215 Kód: 27938/500
    Veterinární rašelinový šampon Divine Animals
    SKLADEM (4 ks) Značka: Divine Animals

    Veterinární přípravek pro pravidelnou péči o srst a pokožku
    Veterinární šampon pro koně a psy určený pro běžné mytí. Šampon dobře pění, důkladně odstraňuje nečistoty, osvěžuje a hydratuje pokožku, zanechává srst hebkou a lesklou. Přidaná směs silic – máta, borovice, geranium – přispívá ke snížení rizika napadení hmyzem.

    od 202,48 Kč bez DPH od 245 Kč
  • 1066 7256c691 sos hautpflege lotion 500ml Kód: 29701
    Hojivé mléko SOS Leovet 500 ml
    3-7 pracovních dní Značka: Leovet

    Pro prémiovou péči o namáhanou pokožku postiženou roztoči a parazity, při letní vyrážce či jiné příčině svědění.

    Podporuje regeneraci pokožky při výskytu lupů, vypadávání srsti a odřeninách. Zastavuje intenzivní svědění a zabraňuje tak lašímu roztdírání ran při drbání. Pomáhá zastavit vypadávání srsti způsobené napadením roztoči a srst začíná již po několika dnech znovu růst.

    Pro péči o kůži koní podrážděné při napadení roztoči nebo jinými parazity.

    První pomoc v péči o porušenou kůži při napadení roztoči a jinými parazity. Podporuje regeneraci kůže při lupech, vypadávání srsti a odřeninách. Pomáhá při svědění, odírání a škrábání.

    Vypadávání srsti, ke kterému došlo po napadení roztoči, se zastaví a krém přispívá k obnově a růstu nové srsti.

    384,30 Kč bez DPH 465 Kč
  • 1925 0 1920x1920 Kód: FI-4879
    Parisol Maukosan sprej na podlomy 250 ml
    3-7 pracovních dní Značka: Bense & Eicke

    Speciální ošetřující sprej při kožních probémech, především ve spěnce. Vhodný při podlomech a k jiné péči o pokožku.

    305,79 Kč bez DPH 370 Kč
  • 22368 lesk na hrivu a srst lili soulhorse Kód: 22368
    Lesk na hřívu a srst Lili Soulhorse 500 ml
    Momentálně nedostupné Značka: Bense a Eicke

    Jednorožci své tipy na krásu většinou tají. Ale s tím končíme, krásná hříva by měla být pro každého!… Lili Lametta o tom ví své. Je královnou krásy v #Soulhorse a ráda se zdobí. Lesklá kopyta a lesklá  hříva"- i mezi jednorožci je skutečnou hvězdou! Její sprej není žádný zázrak ani žádná magie, ale přináší objem a snadnou rozčesatelnost jako nikdy předtím! Přichází s novým složením, dermatologicky testováno. To, co je uvnitř, se nazývá emulze mikrosilikonového oleje, rozpouští prach a nečistoty a tím je ze srsti a žíní snadno vyčešete.
    500 ml

    Původně: 420 Kč
    Ušetříte: 31 Kč (–7 %)

    321,49 Kč bez DPH 389 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola