Veterinární ošetřující šampon pro koně Divine Animals

Neohodnoceno
 
 

Veterinární šampon obohacený o chlorhexidine, nimbový olej, tea tree a aztéckou hlínu napomáhá snížit mikrobiální zátěž, včetně plísní a může přispívat k ochraně před napadením hmyzem a jinými parazity. Kombinace účinných látek v ošetřujícím šamponu napomáhá při problémech s pokožkou a srstí koní a psů. Napomáhá tlumit zánětlivé procesy a zmírňuje svědění. Vhodný jako podpůrný přípravek při plísňovém a bakteriálním onemocnění, ekzémech, hyperkeratóze, ale i pro předcházení výskytu kožních onemocnění jako očistná koupel. Šampon má výborné čistící, regenerační a hydratační vlastnosti.

Cena od 268,60 Kč bez DPH
od 325 Kč
Značka Divine Animals
Kategorie Péče o srst a hřívu
Zvolte variantu
Velikost balení: 250 ml 3-7 pracovních dní
Můžeme doručit do: 1.4.2026
325 Kč
268,60 Kč bez DPH
   
Velikost balení: 500 ml 3-7 pracovních dní
Můžeme doručit do: 1.4.2026
570 Kč
471,07 Kč bez DPH
   
Velikost balení: 1000 ml SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do: 27.3.2026
820 Kč
677,69 Kč bez DPH
   
 

Veterinární šampon obohacený o chlorhexidine, nimbový olej, tea tree a aztéckou hlínu napomáhá snížit mikrobiální zátěž, včetně plísní a může přispívat k ochraně před napadením hmyzem a jinými parazity. Kombinace účinných látek v ošetřujícím šamponu napomáhá při problémech s pokožkou a srstí koní a psů. Napomáhá tlumit zánětlivé procesy a zmírňuje svědění. Vhodný jako podpůrný přípravek při plísňovém a bakteriálním onemocnění, ekzémech, hyperkeratóze, ale i pro předcházení výskytu kožních onemocnění jako očistná koupel. Šampon má výborné čistící, regenerační a hydratační vlastnosti.

Způsob aplikace: Na navlhčenou srst aplikujte potřebné množství přípravku a vmasírujte do srsti a pokožky. Nechte působit 5 až 10 minut a důkladně opláchněte čistou vodou. Opakujte podle potřeby a stavu pokožky a srsti.

Složení: Aqua, Bentonite, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Melaleuca Alternifolia  Leaf Oil, Melia Azadirachta Seed Oil, Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Chloride, Lactic Acid, Limonene.

Upozornění: Pouze k vnějšímu užití, k aplikaci na pokožku (neaplikovat na otevřené rány). Před použitím vyzkoušejte přípravek na malé části pokožky (může způsobit podráždění). Nepoužívejte společně s jinými antiseptiky. Pouze pro zvířata. Nepoužívejte u březích zvířat.

Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem!

Skladovací podmínky: V originálním obalu, skladovaném na suchém čistém místě při pokojových teplotách +5 až +25°C a mimo dosah slunečního záření.

Ukládejte mimo dohled a dosah dětí!

Datum spotřeby/číslo šarže: uvedeno na obalu

Schváleno ÚSKVBL pod č. 126-20/C

343225480_621649519474222_5979293192684406377_n

Držitel rozhodnutí o schválení: Divine Animals, s.r.o., Žibřidice 51, 463 53 Křižany

Podobné produkty

  • Olej na letní vyrážku Kód: 15614/250
    Topvet olej na letní vyrážku
    3-7 pracovních dní Značka: TOPVET

    Olej na letní vyrážku je určený pro koně s kožními problémy

    PEČUJE, HOJÍ, SNIŽUJE SVĚDIVOST

    Původně: 338 Kč
    Ušetříte: až 30 Kč (–5 %)

    od 265,29 Kč bez DPH od 321 Kč
  • 393700 20 1920x1920 Kód: 26118
    Šampon pro koně s jahodovou vůní Waldhausen
    3-7 pracovních dní Značka: Waldhausen

    Šampon s vůní jahod a vanilky pro jemné a důkladné čištění srsti, hřívy a ocasu. Aktivní mycí látky odstraňují nečistoty, prach a pot z těla koně.

    250 ml

    205,79 Kč bez DPH 249 Kč
  • aloedine Kód: 23131
    Dezinfekční šampon Farnam Aloedine 473 ml
    Momentálně nedostupné Značka: Farnam

    Aloedine je hojivý šampón s dezinfekčními účinky. Pomáhá předcházet onemocněním kůže, které se vyskytují zejména v létě, a podporuje hojení poškozené kůže. Má protiplísňové účinky.

    ALOEDINE obsahuje Aloe Vera, která hydratuje a vyživuje pokožku a srst.

    Přípravek ALOEDINE lze použít i na psy.

    648,76 Kč bez DPH 785 Kč
  • 1080 3c5f8698 med waschlotion Novinka Kód: 29713
    Mycí gel pro koně s citlivou pokožkou Leovet MED-Waschlotion 250 ml
    3-7 pracovních dní Značka: Leovet

    Medicínský mycí gel pro koně je vhodný k čištění povrchových ran, podlomů a citlivých či podrážděných oblastí pokožky. Skvělý na citlivou koňskou pokožku. První pomoc při čištění otevřených ran a odřenin.

    Bez parfemace, s neutrálním pH a bez esenciálních olejů.

    Receptura poskytuje jemné čištění s extra jemnými povrchově aktivními látkami bez mýdla.

    Vhodné i pro alergiky.

    Podporuje hojení a regeneraci ran odstraňováním nečistot a strupů.

    Kyselina levulová a anisová obnovují mikrobiální rovnováhu pokožky. Pšeničný protein má hojivý a hydratační účinek na pokožku. Pokožka je dobře hydratovaná a nevysušuje se.

    210,74 Kč bez DPH 255 Kč
  • Sprej k péči o kůži Kód: 15623/250
    Topvet Sprej k péči o kůži po drobných poraněních
    3-7 pracovních dní Značka: TOPVET

    Sprej k péči o kůži po drobných poraněních je určený pro koně.

    HOJÍ, ČISTÍ, REGENERUJE.

    Původně: 298 Kč
    Ušetříte: až 548 Kč (–11 %)

    od 219,01 Kč bez DPH od 265 Kč
  • vyr 2337 18801 Kód: 21492
    Finální lesk na srst Mr. Groom 312 g
    3-7 pracovních dní Značka: Farnam

    Finální lesk na srst koní na výstavy, závody, show či přehlídky. Originální americká receptura z roku 1960!  Špičková kvalita a složení, které dodávají srsti dokonalý lesk. Krásná, čistá vůně.

    392,56 Kč bez DPH 475 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola