› Kůň › Kosmetické přípravky › Péče o kožené výrobky › Vosk na kůži Rapide 50ml
Krém na boty v tubě s aplikační houbičkou.
Tento produkt již není dostupný. Podívejte se na naši další nabídku krémů na boty níže.
Sprej na čištění a výživu kožených výrobků 2 v 1. Kombinace mýdla na kůži a tuku, která čistí a ošetřuje hladkou kůži. Kůže je oživená, ochráněná a zůstává dlouho jako nová.Vynikající volba, když potřebujete své kožené vybavení rychle a účinně vyčistit.
Balzám na kůži se včelím voskem je vhodný pro všechny typy kožených výrobků, které impregnuje, změkčuje, chrání a dodává jim elasticitu. Díky obsahu kvalitního včelího vosku kůži zároveň vyživuje, vyhlazuje a odpuzuje vodu.
Speciální olej chránící kůži a kožené výrobky v nevlídném počasí nebo po těžké práci.
Olej na bázi živočišného tuku odpuzující vodu ( slouží jako impregnace )
Vhodný k ošetření všech druhů kožených výrobků jako jsou jezdecká sedla, uzdy, otěže, boty aj.
Doporučován i na ošetření outdoor vybavení z kůže
Velice kvalitní sedlářský olej (100% Paznehtový olej - 100% pure neatsfoot oil).
Vhodný na sedla, jezdecké vybavení, boty i další kožené výrobky. Zvláčňuje, impregnuje a zvyšuje životnost.Skvěle vyživuje a změkčuje přírodní useň.Nejlépe funguje při teplotě 30°CZpůsobuje ztmavnutí kožených výrobků.
Balení 946 ml v plechovce se štětcem.
Sprej na péči o syntetická sedla od výrobce WINTEC, tento sprej čistí a udržuje sedlo v čistotě.
Sprej se nastříká na sedlo a jednoduše se otře hadříkem.
Balení 500ml
Mýdlo je určeno k rychlému a snadnému odstraňování nečistot. Je vhodné na všechny typy kožených i syntetických výrobků. Pravidelné používání přípravku usnadňuje údržbu vybavení a prodlužuje jeho životnost. Kůži nevysušuje jako běžná mýdla.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nastavení